www.elifyavas.com – Hizmet ve Randevu Politikaları


Sayın Değerli Müşterimiz,

www.elifyavas.com olarak Elif Yavaş Nail Studio / Academy olarak sizlere kaliteli ve özenli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. İşlemlerimiz arasında manikür, kalıcı oje, protez tırnak, pedikür ve benzeri hizmetler bulunmaktadır. Sizinle güzellik ve bakım yolculuğumuza birlikte devam etmek için sabırsızlanıyoruz.


Randevu Politikaları:

Randevu Personel Seçimi: Randevu alırken seçilen personel harici diğer personelleri seçme hakkınız maalesef bulunmamaktadır. Bu durum, randevuların daha etkin ve planlı bir şekilde yönetilebilmesi adına önem arz etmektedir.

Randevu İptali: İşletmemiz, randevuya gelen kişiyi uygun görmediği durumda randevuyu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda, tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.


Ödemeler ve İptaller:

Ödeme İptali: Randevu iptalleri durumunda ödeme kredi kartına iade olarak yapılacaktır. İade işlemleri, talep edilen iade tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Lütfen, hafta sonları iş günlerine dahil değildir.


İade ve Randevu Politikaları:

İade Süresi: Satın alım tarihinden itibaren 48 saat içinde yapılan iade talepleri değerlendirilmektedir. Lütfen, 48 saatten sonra yapılan iade taleplerinin işleme alınamayacağını göz önünde bulundurun.

Randevu Değişiklikleri ve İptaller: Randevu değişiklikleri veya iptalleri için lütfen randevu saatinden en az 48 saat önce bize bildirin. 48 saatten daha kısa bir süre içinde yapılan değişiklik veya iptal talepleri işleme alınamamaktadır.

Randevu Bekleme Süresi: Randevu saatinizden 10 dakika önce gelmeniz önemlidir. 10 dakika üzeri gecikmelerde randevunuzun iptal edilebileceğini unutmayın.

Diğer Politikalar:

Randevu Sahipliği: Randevu alınan kişi ile randevuya gelen kişi aynı olmalıdır. Başkası adına alınan randevular başka bir kişi tarafından kullanılamaz.

Ek İşlem Ücretleri: Randevular alınırken belirtilen işlemler dışında ek işlem yapılması durumunda, ek işlem ücreti işletmede tahsil edilecektir.


Önemli Bilgilendirme: Randevu bilgileriniz e-posta yoluyla tarafınıza gönderilecektir. Lütfen randevu tarih ve saat bilgilerinizi kontrol ederek, herhangi bir değişiklik veya ihtilafta bizimle iletişime geçiniz.

Bu politikaların sizin ve bizim için sorunsuz bir deneyim sunabilmesi adına dikkate alınmasını rica ederiz. Her türlü soru ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu bilgileriniz ve işletme politikalarımız hakkında daha fazla detay, www.elifyavas.com adresimiz üzerinden edinebilirsiniz.

Herhangi bir soru, öneri veya talebiniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Saygılarımızla,
Destek için : [email protected]
WhatsApp : 05063651717

www.elifyavas.com – Elif Yavaş Nail Studio / Academy Müşteri Hizmetleri